دانشکده علوم پزشکی دارای 2 سایت کامپیوتر میباشد که بصورت مجزا جهت برگزاری کلاس های عملی و همچنین استفاده دانشجویان محترم از اینترنت در نظر گرفته شده است.

اشتراک اینترنت دانشجویان محترم این دانشکده طبق جدول زیر تعریف شده است :

مقطع تحصیلی دکترای حرفه ای کارشناسی ارشد کارشناسی کاردانی
کد کاربری d64-شماره شناسایی d63-شماره شناسایی d62-شماره شناسایی d61-شماره شناسایی
رمز عبور کد ملی کد ملی کد ملی کد ملی

دانشجويان محترم همچنین میتوانید از طريق سايت زير نسبت به مشاهده اشتراك اينترنت خود ، شارژ آن و همچنین تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید .( کد ورمز ورود به این سامانه همان کد و رمز اشتراک اینترنت میباشد )

https://members.iaun.ac.ir

قابل ذكر است براي تمامي دانشجويان مقطع دكتراي حرفه اي وکارشناسی ارشد ماهيانه 5 گيگابايت شارژ اينترنت بصورت رايگان در نظر گرفته شده است که اشتراک اینترنت این دانشجویان هر ماه بصورت اتوماتیک شارژ میگردد 

 

جهت رفاه حال دانشجویان محترم سامانه پشتیبانی از خدمات فناوری اطلاعات و سرویس های مربوطه در نظر گرفته شده است که دانشجویان عزیز میتوانند از طریق این سایت گزارش مشکلات ،خطاها و... را ثبت نمایند همکاران ما در بخش فناوری اطلاعات در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد .

علاوه بر این دانشجویان عزیز میتوانند درخواست پست الکترونیک و یا درخواست اشتراک اینترنت را از طریق همین سایت ثبت کنند و نیازی به مراجه حضوری به همکاران بخش فناوری اطلاعات نیست . درخواست شما از طریق این سامانه انجام میگیرد.

https://ict.iaun.ac.ir

 

 

2211  22222 copy    22444